Apie mus » Kolektyvai

"Mondriuosēs"

2008 metų pabaigoje, kai Telšių muzikos mokyklos Tryškių skyriaus mokytojos ruošė vaikus artėjančiam adventiniam koncertui, jų mamos nusprendė, kad ir pačios nori padainuoti. Pasirodymas adventinio vakaro metu buvo toks sėkmingas, jog moterys nusprendė pratęsti savo „muzikinę karjerą“. Muzikinio išsilavinimo neturinčios moteriškės, padedamos charizmatiškos kolektyvo vadovės Lilijanos Petraitytės, netruko perprasti vokalinio dainavimo gudrybių ir viena po kitos ruošė vis naujas programas, kuriomis įvairių renginių metu džiugindavo ne tik tryškiečius, tačiau ir aplinkinių gyvenviečių žmones.

Bėgant metams kolektyvo sudėtis kito, tačiau pats kolektyvas išliko. Kolektyvo vadovė ir narės dėkoja Daivai Maneikienei, Reginai Juškevičiūtei, Linai Tomkevičienei, Loretai Bogužienei, Virginijai Krasauskienei, Daivai Akučkienei ir kitoms, kurios ankstesniais metais aktyviai dalyvavo kolektyvo veikloje.

2012 metais, švęsdamos savo veiklos penkmetį „Mondriuosēs“, padedamos Tryškių seniūnijos kultūros centro kultūrinių renginių organizatoriaus Jono Juškos, įrašė ir savo kompaktinį diską „Dainuok, širdie, gyvenimą!“.

Šiuo metu kolektyve dainuoja 10 moterų: Birutė Laurinavičienė, Vilma Vitkauskienė, Dalia Buivydienė, Laima Šiušienė, Neringa Lemežienė, Raimonda Vielienė, Raimonda Žvirblienė, Ilona Akučkienė, Rimantė Petkevičienė bei kolektyvo vadovė Lilijana Petraitytė. Kolektyvas pastaraisiais metais atlieka populiariąją estradinę muziką, o jų repertuaras yra nuolat atnaujinamas.