Galerija

Tryškių vasaros aidai

   Rugsėjo 20 d. Tryškių kultūros centre vyko renginys "Tryškių vasaros aidai". Koncertavo muzikantai, dainų autoriai ir atlikėjai iš įvairių Lietuvos miestų, miestelių ir rajonų: Mažeikių, Viekšnių, Šiaulių, Kupiškio, Biržų, Kėdainių ir kt. Dalinamės renginio akimirkomis.

Tradicinė folklorinė ekspedicija

Rugpjūčio 6 dieną Tryškių kultūros centre lankėsi Tradicinės folklorinės instrumentologinės ekspedicijos nariai. Šios ekspedicijos organizatorius yra Lietuvos nacionalinis kultūros centras (LNKC) ekspedicijos vadovas Arūnas Lunys. Ekspedicijos nariai - etnomuzikologai, folkloristai, smuikininkai atvyko iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Utenos, Panevėžio, Varėnos ir kt.
Jie važinėjasi po įvairius Lietuvos regionus, ieško muzikalių žmonių, renka medžiagą apie jų atliekamus kūrinius, instrumentus, istoriją ir perduoda į LNKC. Ten vyksta atranka ir geriausiai pasirodžiusius dalyvius gruodžio mėnesį sukviečia į bendrą pasirodymą. Iš patikusių kūrinių išleidžia kompaktinę plokštelę.
Šiai ekspedicijai Tryškius atstovavo Monika ir Antanas Stoniai. Dėkojame jiems už atliktus kūrinius, melodijas ir geranorišką bendradarbiavimą.

 


PETRINĖS - kitaip!!!
Šiemet dėl Tryškiuose viešųjų erdvių tvarkymo ir dėl susiklosčiusios situacijos (pandemijos) žmonių skaičius renginiuose yra ribojamas, todėl varduvininkai buvo aplankyti namuose ir pasveikinti asmeniškai. Linkime jiems viso ko geriausio!!!
 

Tarptautinė vaikų gynimo diena 2020 m.

Akcija "Ačiū, Lietuva!" Tryškiuose

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 11-ąją tryškiečiai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį.
Šventė prasidėjo iškilminga Istorinės valstybės vėliavos pašventinimo ir pakėlimo ceremonija prie kelio ženklo „TRĪŠKĒ“.
Po to buvo padėtos gėlės Tryškių Švč. Trejybės bažnyčios šventoriuje prie tremtinių kapo ir Bėdakų kaime prie 1863 m. sukilėlių kapo.
Vėliau tryškiečiai ir miestelio svečiai rinkosi Tryškių kultūros centre, kur vyko šventinis koncertas.

Protmūšis

Kovo 5 - osios vakarą Tryškių kultūros centre vyko protmūšis "LaisVĖJAM", skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 - mečiui paminėti. Protmūšyje dalyvavo penkios komandos: Tryškių seniūnijos komanda, Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos mokytojų ir mokinių komandos, Tryškių miestelio bendruomenės bei Tryškių Bočių komandos. Laimėjo Tryškių miestelio bendruomenės komanda „TRĪŠKĒ“ . Dalinamės renginio akimirkomis.

UŽGAVĖNĖS 2020

    Vasario 25 d. Tryškiuose šurmuliavo kaukėti Užgavėnių persirengėliai. Jie lankė miestelio įstaigas ir sodybas, kviesdami visus vakare atvykti prie Užgavėnių laužo, susirungti Lašininio ir Kanapinio kovoje, sudeginti Morę ir išvyti žiemą.

 

Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Šiandien Tryškių Švč. Trejybės bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios, o po jų vyko minėjimas - koncertas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Dalinamės šventės akimirkomis.

  Sausio 13-oji - Lietuvos Laisvės gynėjų diena 2020

      Sausio13-osios dienos išvakarėse, Tryškiuose vyko renginys Lietuvos Laisvės gynėjų dienai paminėti.

   Tryškių Švč. Trejybės bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios už Lietuvos laisvės gynėjus. Po Šv. Mišių tryškiečiai rinkosi Tryškių miestelio bendruomenės salėje, kur buvo pagerbti žuvusieji už Lietuvos Laisvę ir rodomas filmas "Knygnešys" (režisierius Jonas Trukanas).
Savo prisiminimais apie tai, kas vyko prieš 29 metus, dalijosi Tryškių seniūnijos seniūnas Antanas Jokubauskis ir tryškietė Elena Ostrauskienė. Tryškių miestelio bendruomenės pirmininkė Asta Simonavičienė pakvietė sušilti prie arbatos puodelio. Vaišindamiesi arbata, susirinkusieji grožėjosi Tryškių seniūnijos gyventojos Elytės Ukrinienės karpinių paroda "Laisvės Liepsna".

 "Atmintis gyva, nes liudija".
Sausio 13 d.Tryškių Turgaus aikštėje buvo uždegtos žvakutės žuvusiems už Lietuvos Laisvę atminti ir deginamas atminimo laužas.

 

Eglutė Tryškių seniūnijos vaikams

   Gruodžio 19 dieną Tryškių kultūros centre apsilankė Kalėdų senelis ir įteikė dovanėles Tryškių seniūnijos vaikams. 

 

Eglės įžiebimas 2019

   Gruodžio 15 dieną Tryškių Turgaus aikštėje buvo įžiebta šventinė eglė. Dalinamės šventės akimirkomis.

Kalėdinis spektaklis "Gyvenimas kaip graži kelionė"

   Gruodžio 14 dieną Tryškių kultūros centre vyko aktorės Virginijos Kochanskytės Kalėdinis spektaklis "Gyvenimas kaip graži kelionė". Renginio metu buvo įteiktos GERUMO ANGELŲ nominacijos, paskui visi dalyviai ir svečiai maloniai bendravo, vaišinosi kvapnia žolelių arbata, meduoliais ir kitais gardumynais. 

"Gintarinės šalies cirkas"

   Gruodžio 12 dieną Tryškių kultūros centre su savo nuotaikinga programa svečiavosi "Gintarinės šalies cirkas". 

Kapelų šventė 2019

    Lapkričio 21 dieną Tryškių kultūros centre vyko Kapelų šventė. Visus susirinkusius linksmino Plungės rajono savivaldybės Žlibinų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Ryviena“ (vadovas Alfredas Lučinskas), Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos liaudiškos muzikos kapela (vadovė Edita Rudienė), Telšių rajono savivaldybės kultūros centro pagyvenusių žmonių šokių kolektyvas „Džiugas“ (vadovė Janina Reinienė) bei Tryškių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Pas moni“ (vadovė Birutė Laurinavičienė). Dalinamės renginio akimirkomis.

Muzikantų fiesta 2019

  Spalio 24 dieną Tryškių kultūros centre vyko jau ketvirtoji MUZIKANTŲ FIESTA . Dalinamės renginio akimirkomis.

Pagyvenusių žmonių diena 2019

   Spalio 10 d. Tryškių kultūros centre vyko renginys, skirtas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti. Dalinamės renginio akimirkomis.

 

Turgus 2019

   Spalio 5-ąją Telšiuose šurmuliavo tradicinė derliaus šventė „TURGUS 2019“. Šventėje dalyvavo ir tryškiečiai. 

Liepos 6-oji - Lietuvos valstybės - Mindaugo karūnavimo diena

Petrinės 2019

Joninės Ubiškėje 2019

Humoro grupių festivalis "Juokis 2019"

Dainuojantys Tryškiai 2019

Kovo 11 - osios minėjimas

Užgavėnės 2019

Vasario 16 - Lietuvos Nepriklausomybės diena

"Meilės melodijos"

Sausio 13 - Laisvės gynėjų diena

Advento koncertas 2018

Eglės įžiebimas 2018

Muzikantų fiesta 2018

Kapelos išvyka į Ventą

Tryškių Turgus 2018

Pagyvenusių žmonių diena Ubiškėje

Telšių Turgus 2018

Pagyvenusių žmonių diena Tryškiuose 2018

Liepos 6 d. Tryškiuose

Petrinės 2018

Vaikų gynimo diena 2018

Sintautų kultūros centre

Kapelos " Pas moni" 5 metų veiklos jubiliejus 2018 m.

"Susitikim dainoj 2018"

"Dainuojantys Tryškiai 2018"

Kovo 11-osios minėjimas 2018 m.

Vasario 16 - osios minėjimas

Užgavėnės 2018 m.

Sausio 13 d. minėjimas 2018 m.